Kuba Klawiter z technologicznym podsumowaniem 2020 roku

Kuba Klawiter z technologicznym podsumowaniem 2020 roku

Za kilka dni pożegnamy 2020 rok. Był on specyficzny praktycznie w każdym wymiarze - także tym technologicznym. Podsumować postanowił go - standardowo - Kuba Klawiter.


Minione dwanaście miesięcy upłynęło rzecz jasna pod hasłem COVID-19. Pandemia koronawirusa wywarła wpływ na niemalże każdy aspekt naszego życia. Większość obowiązków byliśmy zmuszeni wykonywać zdalnie, co poskutkowało zmianą priorytetów m.in. gigantów technologicznych.

Ci skupili się głównie na rozwoju usług sieciowych i komunikatorów. Nie zabrakło jednak dosyć interesujących eksperymentów w postaci nowych projektów smartfonów, kamer czy dronów. Oczywiście nie należy zapominać o debiucie konsol nowej generacji. Nie doczekaliśmy się jednak żadnej większej rewolucji.

Zaznacza to w swoim podsumowaniu roku Kuba Klawiter. Twórca opublikował na swoim kanale materiał prezentujący trendy technologiczne, które - jego zdaniem - okazały się najciekawsze w "pandemicznym okresie". Film jest najkrótszym z serii właśnie ze względu na wspomniany już zastój.Kuba wspomina m.in. o składanych telefonach, wodoodpornych dronach, premierze Cyberpunka 2077 oraz odwołanych targach technologicznych. Nie zabrakło noworocznych życzeń i nadziei na lepszy 2021 rok.

 

Co sądzicie o "technologicznym 2020 roku"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.