Kuba Klawiter z humorystycznym podsumowaniem 2018 roku

Kuba Klawiter z humorystycznym podsumowaniem 2018 roku

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to jeszcze nie koniec podsumowań roku 2018. Przyjrzeliśmy się już najgorzej przyjętemu YouTube Rewind w historii, podsumowaliśmy wydarzenia na polskim YouTube oraz podsumowaliśmy to, co działo się na Instagramie. Kuba Klawiter rzutem na taśmę załapał się jeszcze na technologiczne (i bardzo humorystyczne) podsumowanie 2018 roku. Warto było na nie czekać rok i sześć dni! 


Materiał otwiera krótkie omówienie kontrowersji, które w ubiegłym roku narosły wokół dwóch światowych marek – Apple i Huawei. Kuba ujawnia także, co było największym technologicznym zawodem w 2018 roku oraz który smartfon zaskoczył go pozytywnie, a który bardzo negatywnie.Twórca wspomina o kilku bardzo głośnych wydarzeniach: między innymi o wysłaniu Tesli w kosmos czy pierwszym śmiertelnym wypadku z udziałem autonomicznego Ubera. Kuba opowiada także o rozwoju wypożyczalni elektronicznych hulajnóg, które w Polsce zasłynęły głównie z tego, że ich użytkownicy dość luźno traktują zalecenia odnoszące się do bezpiecznego parkowania sprzętu.

Kuba podsumowuje również swoją działalność na YouTube i Instagramie w 2018 roku i krótko zapowiada, co mniej więcej będzie działo się w 2019 roku. Obiecuje także, że będzie bardziej otwarty na innych.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.