Kuba Klawiter rozpoczął nową serię Tech Weeka. Zapowiada zmiany na YouTube!

Kuba Klawiter rozpoczął nową serię Tech Weeka. Zapowiada zmiany na YouTube!

Niedawno pisaliśmy o tym, że Kuba Klawiter podjął się zrobienia technologicznego podsumowania 2017 roku, o czym pisaliśmy tutaj. Na jego kanale pojawił się pierwszy odcinek 9. serii Tech Weeka, który był zapowiadany już w podsumowaniu całego roku. Pojawiła się w nim jednak jedna rzecz szczególnie warta uwagi. 


Kuba Klawiter już w odcinku podsumowującym poprzedni rok miał podzielić się dużą wiadomością z widzami, jednak w ostatniej chwili z żalem powiedział,że nie może tego jeszcze zrobić. W pierwszym odcinku 9. serii mógł już oficjalnie ogłosić, że jest on jednym z twórców, którzy mają opcję "Sponsoruj" obok licznika subskrypcji.Oznacza to, że wszyscy, którzy dobrowolnie zdecydują się go wesprzeć kwotą 15 złotych otrzymają bonusy w postaci ikonek obok swoich nicków, transmisji na żywo raz w miesiącu czy większego wpływu na zawartość filmów. Oprócz tego podarowane pieniądze oczywiście pomogą twórcy w rozwoju kanału i uniezależnieniu się od reklamodawców, o których często wspomina Kuba.

W samym Tech Weeku Kuba omawia ostatnie wydarzenia i zapowiada, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się jego relacji z targów CES, które odbywają się w Las Vegas.Nowa seria Tech Weeka rozpoczęła się kilkoma ważnymi informacjami, jesteśmy więc ciekawi najbliższej przyszłości. Niezależna relacja z targów CES przeprowadzona przez Kubę z pewnością będzie świetna. Jeśli chodzi o sam sponsoring na YouTube, to musimy poczekać trochę dłużej, gdyż jak sam twórca mówi, nie wiadomo jak to będzie działać i czy w ogóle zda to wszystko egzamin.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.