Kuba Klawiter z poradnikiem prezentowym na święta

Kuba Klawiter z poradnikiem prezentowym na święta

Święta już za niewiele ponad miesiąc, co oznacza, że szał zakupowy właściwie już się zaczął. Tym bardziej, że już w najbliższy piątek zbliża się Black Friday. Przydałby się w takim razie świąteczny poradnik od Kuby Klawitera... no i jest!


Tegoroczny poradnik jest już kolejnym, jaki Kuba zrobił w swojej karierze i jak zawsze raczej każdy będzie mógł znaleźć w nim coś dla siebie, gdyż są oczywiście różne kategorie cenowe. Większość z prezentowanych gadżetów i prezentów jest przetestowana przez Klawitera, więc można mu zaufać w kwestii zadowolenia z prezentu. Warto także czytać komentarze, gdyż tam prawdopodobnie znajdą się użytkownicy polecanych przez Kubę sprzętów, którzy także mogą podzielić się rzetelną opinią.A skoro jest to świąteczny poradnik, to muszą być także prezenty. Dlatego też oczywiście Kuba zadbał o swoich widzów i dogadał się z dwoma konkurencyjnymi sklepami. Zaoferował więc widzom zniżki w OleOle oraz x-komie, które dostępne są od dzisiaj do odpowiednio 5 i 4 grudnia. Szczegóły i hasła znajdują się w opisie powyższego filmu.

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.