Kto jest największą inspiracją YouTuberów?

Kto jest największą inspiracją YouTuberów?

Większość z nas czerpie inspiracje od kogoś lub od czegoś. Źródeł inspiracji jest wiele. Niektórzy, są nią nawet dla innych. Nie trudno się jednak domyślić, że każdy z YouTuberów również się kimś inspiruje - zarówno przy tworzeniu filmów jak i w prywatnym życiu.


Na Orange Video Fest by LifeTube w Warszawie, ekipie TSN TV, prowadzącej kanał YouTube (ok. 7 tys. subskrypcji) od ponad dwóch lat z popularną serią "Jedno pytanie", udało się jak sami piszą "zrobić coś, czego nie zrobił jeszcze nikt w Polsce". Na wydarzeniu jakim był OVF, zebrali czołówkę Twórców polskiego YouTuba i zadali im jedno, jak się okazuje nie tak łatwe pytanie. Brzmiało ono następująco: Kto lub co jest Twoją największą inspiracją?


W filmie od TSN TV na powyższe pytanie, odpowiedzieli m.in.: Prezes CupSell,  Klamer, Sztaba, Primosz, Rock, Rojo, Wobec Obiektywu, AdBuster, Stuu i wiele więcej youtuberów. Najczęstszą odpowiedzią okazała się rodzina. Tak było w przypadku Sztaby, Klamera czy Olgi z kanału Wobec Obiektywu. Odpowiedzi były jednak różne. Dla Tivolta, inspiracją byli aktorzy natomiast dla Prezesa CupSell, był to Richard Branson - miliarder i twórca Virgin Group. Wiele osób urzekła wypowiedź ROJA, który na powyższe pytanie odpowiedział następująco:Myślę, że Remigiusz Rock Maciaszek. Dlaczego? Bo była to jedyna osoba z branży gier komputerowej, która wyciągnęła dla mnie pomocną dłoń i pomogła w realizacji moich marzeń.

Jesteście ciekawi co powiedzieli inny youtuberzy? Film, o którym mowa w artykule obejrzycie poniżej: