Książka G.F. Darwin z rekordem sprzedaży wydawnictwa

Książka G.F. Darwin z rekordem sprzedaży wydawnictwa

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zapowiedzi książek autorstwa G.F. Darwin oraz Rafała Gębury. Jak informuje Altenberg, właśnie doszło do pobicia rekordu sprzedaży wydawnictwa za sprawą publikacji "To (nie) koniec świata".


Wydawnictwo Altenberg założone przez Radosława Kotarskiego ma w swoim asortymencie książki napisane przez różnych twórców. Pod swoim nazwiskiem publikację stworzyli tacy influencerzy, jak m.in. Arlena Witt czy Tomasz Kammel.

Grupa Filmowa Darwin jest nowym "nabytkiem" wydawnictwa i jak już się okazało - pierwszoligowym znaleziskiem. W pierwsze 24 godziny złożono na książkę "To (nie) koniec świata) ponad 7000 zamówień, co przełożyło się na bezdyskusyjny rekord Altenberg. Po trzech dniach wynik przekroczył już 10 tysięcy wykupionych egzemplarzy.Jak możemy wyczytać z oficjalnego oświadczenia wydawnictwa - zainteresowanie produktem było tak duże, że serwery po prostu nie wytrzymały.

Książka "To (nie) koniec świata" kryć w swoim wnętrzu będzie nieopowiedziane historie bohaterów Grupy Filmowej Darwin spisanej przez Marka Hucz oraz Jana Jurkowskiego. Jej premiera odbędzie się już 21 listopada (tego samego dnia co "Otwórz oczy" Rafała Gębury).

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.