KSI wygrał z Loganem Paulem w rewanżowej walce YouTuberów

KSI wygrał z Loganem Paulem w rewanżowej walce YouTuberów

Dziś w nocy w Los Angeles odbyła się gala, podczas której swój rewanżowy pojedynek stoczyła dwójka YouTuberów - pochodzący z Wielkiej Brytanii Olajide "JJ" Olatunji (znany jako KSI) oraz urodzony w Stanach Zjednoczonych Logan Paul. Jaki był rezultat walki, na którą czekały miliony widzów?


Pierwszy pojedynek popularnych twórców YouTube odbył się 3 lutego 2018 roku w Manchesterze. Po pojedynku, który trwał całe 6 rund, sędziowie podjęli werdykt, jakim był remis. Dziś doczekaliśmy się rewanżu YouTuberów, który po zeszłorocznej budzącej kontrowersje decyzji, wzbudził jeszcze większe zainteresowanie wśród widzów obu twórców. Tym razem walka odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles.

Dzisiejsza walka odbyła się nad ranem czasu polskiego. Kiedy w ringu pojawił się KSI oraz Logan Paul, w Staples Center zrobiło się naprawdę gorąco. Pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany, jednak przewagę w pewności poruszania się i wyprowadzaniu ciosów, mogliśmy zobaczyć u brytyjskiego YouTubera. Walka dokładnie tak jak poprzednia, odbyła się w pełnym dystansie czasowym. Ostatecznie wygrał ją KSI, rezultatem 2:1 (wynik 56-55 oraz 57-54 u dwójki sędziów, oraz trzeci tym razem z przewagą dla Logana Paula z wynikiem 56-55). Sprawdźcie najlepsze momenty walki poniżej:Dzisiejszy pojedynek wyglądał znacznie lepiej niż ten poprzedni, jednak trudno było nie zauważyć tego, że nadal była to walka dwóch amatorów. Kontrowersje wzbudził m.in. cios Logana Paula, który uderzył JJ'a w tył głowy, a następnie zadał cios w momencie, gdy ten był na ziemi. Niedozwolone zagrania kosztowały amerykańskiego YouTubera 2 punkty, co wzbudziło wśród fanów Logana wiele emocji.

Po walce Paul wyraził zainteresowanie odbyciem kolejnej, trzeciej już walki. KSI postanowił jednak odmówić, proponując Loganowi walkę w formule MMA z innym przeciwnikiem.Czy faktycznie nie zobaczymy już razem YouTuberów w jednym ringu? Tego dowiemy się w przyszłości, jednak biorąc pod uwagę finansowy sukces tegorocznej walki, kolejny pojedynek może okazać się tylko kwestią czasu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.