KSI zawalczy z kolejnym YouTuberem! Kto nim będzie?

KSI zawalczy z kolejnym YouTuberem! Kto nim będzie?

Walki YouTuberów wbrew pozorom nie są popularne tylko na polskim YouTube. Po ostatniej głośnej walce KSI z Joe Wellerem czarnoskóry YouTuber szuka kolejnego przeciwnika dla siebie. Możecie zdecydować, kto nim będzie!


KSI po swojej ostatniej wygranej walce bardzo obrósł w piórka, wszak po zdobyciu dumnie brzmiącego pasa YBC - YouTube Boxing Championship niejednemu może uderzyć sodówa do głowy. Dlatego też YouTuber idzie, nomen omen, za ciosem i szuka już kolejnego przeciwnika. YouTuber jest zaskakująco pewny siebie, bo wydaje mu się, że skoro wygrał już jedną walkę, to jest niepokonany. Efekt jego przechwałek jest taki, że oglądając poniższy film, w którym wyśmiewa swoich przyszłych przeciwników, można poczuć ogromny cringe.KSI omawia kolejno: Adama Salaha, VitalyzdTv, Furious Pete'a, fouseyTube'a, Alexa Wassabiego i JustDustina. Co najciekawsze, to widzowie mogą zdecydować, z kim KSI będzie walczył podczas następnej walki. Głosy można oddawać tutaj. Głosowanie kończy się za miesiąc - 18 marca.

Mamy wrażenie, że to wszystko już gdzieś widzieliśmy. Niedawno był już ktoś tak zabójczo pewny siebie i ekstremalnie wyrachowany. Tylko że Conor McGregor miał do tego podstawy w postaci wieloletniego doświadczenia i wielu stoczonych pojedynków.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.