KSI i Logan Paul nagrali na siebie dissy. Kto wygrał?

KSI i Logan Paul nagrali na siebie dissy. Kto wygrał?

Już w sobotę odbędzie się kolejna w tym stuleciu "walka stulecia" - tym razem pomiędzy gwiazdami YouTube'a w postaci KSI oraz Logana Paula. Panowie zamiast w przerwie od treningów wypuszczają na siebie przepiękne etiudy muzyczne.


Walka dwóch gladiatorów będzie streamowana na YouTube, jednak według informacji za dostęp do transmisji trzeba będzie zapłacić 7.5 funtów. Logan Paul i KSI są zakontraktowani aż na dwie walki. Pierwsza z nich odbędzie się w Manchesterze w Anglii właśnie w sobotę na terenie KSI, a druga w lutym 2019 roku w Stanach Zjednoczonych, czyli środowisku Logana Paula.

Tuż przed walką emocje sięgają zenitu, a nic nie łagodzi obyczajów tak, jak dobra muzyka. Pierwszy diss silny jak uderzenie pięści w stronę przeciwnika wystosował KSI:Logan Paul nie pozostał jednak dłużny i odpowiedział swojemu nemezis, użył on jednak zabawnego fortelu i sztuki montażu, dzięki którym w jego dissie wziął udział sam KSI:Niezależnie od tego, kogo uważacie za wygranego tych muzycznych przepychanek, to można powiedzieć, że wygrał on tylko bitwę. Już w sobotę przekonamy się, kto wygra wojnę.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.