OFICJALNIE: KSI zawalczy z Loganem Paulem!

OFICJALNIE: KSI zawalczy z Loganem Paulem!

O tym, że KSI trenuje sporty walki przy każdej możliwej okazji nawet czy tego chce, czy nie, to już wiemy. Nie wiedzieliśmy jednak, czy dojdzie do skutku prawdopodobnie największe starcie nieprofesjonalnych bokserów. Informacja ta została potwierdzona.


KSI na swoim kanale potwierdził, że wypowiedziane przez niego życzenie po walce z Joe Weelerem zostanie spełnione. Oficjalnie zawalczy on z Loganem Paulem! Poniżej oficjalna zapowiedź tego wydarzenia:Walka odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku w Manchesterze. Bilety wkrótce trafią do sprzedaży. YouTuberzy zawalczą o pas YBC, czyli YouTube Boxing Championship. Na tym jednak nie koniec, bo... odbędzie się też druga walka!Według tych doniesień KSI i Logan Paul zawalczą ze sobą dwukrotnie, ponieważ trudno było zdecydować o miejscu walki. Gdyby odbyła się ona w Wielkiej Brytanii, to bardziej faworyzowany byłby KSI, gdyż stamtąd pochodzi, a w przypadku Stanów Zjednoczonych to Logan miałby po swojej stronie publikę. Na ten moment znajoma jest tylko data pierwszej walki. O rewanżu wiadomo tyle, że odbędzie się w USA wcześniej niż luty 2019 roku.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.