KSI twierdzi, że został okradziony przez pracownika YouTube

KSI twierdzi, że został okradziony przez pracownika YouTube

KSI poinformował o swoich podejrzeniach dotyczących przywłaszczenia 10 tys. dolarów, które planował rozdać w najnowszym materiale. Twórca podejrzewa... jednego z pracowników portalu YouTube.


KSI to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w internecie. Znany jest on głównie ze swojej działalności bokserskiej, muzycznej oraz specyficznego humoru. Jak się okazuje, twórca prawdopodobnie został ofiarą oszustwa.

Przynajmniej tak twierdzi sam zainteresowany, który opublikował na Twitterze post informujący o odebraniu 10 tys. dolarów (w postaci kart podarunkowych) jeszcze przed publikacją filmu, gdzie miały być te pieniądze rozdawane.

 Olajide podejrzewa, że za całą sytuacją stoi ktoś z działu moderacji YouTube - nikt poza nim nie miał bowiem możliwości, by obejrzeć nieopublikowany jeszcze klip. Przy okazji raper podzielił się zrzutem ekranu pochodzącym ze skrzynki odbiorczej jako dowód, iż karty podarunkowe zostały wykorzystane.

 Twórca poprosił o pomoc w odszukaniu sprawcy - jak twierdzi, nie zrobił tego on, ani kolega odpowiedzialny za montaż filmiku. Trudno stwierdzić czy kiedykolwiek doczekamy się rozwiązania sprawy.

 

Oglądacie KSI? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.