KSI stracił blisko 3 mln dolarów na ostatnim krachu popularnej kryptowaluty

KSI stracił blisko 3 mln dolarów na ostatnim krachu popularnej kryptowaluty

KSI stracił nawet 2,8 miliona dolarów na ostatnim spadku ceny kryptowaluty Terra. YouTuber przyznał do tego, że łącznie na kryptowalutach stracił już ponad 8 milionów dolarów.


JJ Olatunji, znany bardziej jako KSI (ponad 40 mln subskrypcji), ogłosił w czwartek, że stracił ok. 2,8 mln dolarów na nieudanej inwestycji w kryptowalutę Terra (LUNA). Popularny coin został stworzona po to, aby trzymać stałą wartość 1 dolara. Sytuacja skomplikowała się 9 maja, kiedy to doszło do jednego z najbardziej spektakularnych krachów w historii kryptowalut. Cena LUNY spadła do... 1 centa.

"Moje 2,8 miliona dolarów jest dosłownie warte 1000 dolarów" - napisał na Twitterze KSI. 

 



Warto dodać, że to kolejna tak duża wtopa popularnego YouTubera. KSI stracił także miliony dolarów na nieudanej inwestycji w Bitcoina, po spadku jego wartości w zeszłym roku. KSI przyznał także, że ma problem z uzależnieniem od hazardu, nad którym próbuje pracować, ale kryptowaluty zdecydowanie mu w tym nie pomagają.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.