Już dziś walka KSI z Loganem Paulem. Gdzie oglądać?

Już dziś walka KSI z Loganem Paulem. Gdzie oglądać?

Nastał właśnie dzień sądny Internetu, w którym być może będziemy świadkami historycznego wydarzenia. To znaczy jakiego? Tak naprawdę nikt tego nie wie, bo nigdy w historii internetu nie organizowano wydarzenia na taką skalę. 


Już o 18:30 rozpocznie się namaszczone przez zagraniczne media "największe wydarzenie w historii internetu". Wtedy to wystartuje gala w Manchesterze, na której w walce wieczoru naprzeciwko siebie staną KSI oraz Logan Paul.

KSI ma 25 lat, pochodzi z Anglii i w internecie zasłynął jako gamer, vloger oraz raper. Ma na koncie prawie 20 milionów subskrypcji, a jego filmy obejrzano prawie 4.5 miliarda razy! Logan Paul natomiast reprezentuje Stany Zjednoczone, ma 23 lata i jest znany jako prankster, który swoją markę zbudował w serwisie Vine, zanim przeszedł na YouTube, gdzie subskrybuje go ponad 18 milionów widzów, a jego produkcje obejrzano niecałe 4 miliardy razy. Połączone statystyki YouTuberów dają około 38 milionów subskrypcji i 8.5 miliarda wyświetleń filmów, dlatego nazywanie nadchodzącej walki "największym wydarzeniem w historii internetu" może być zasadne.

Gdzie zatem oglądać walkę KSI i Logana Paula? Oczywiście na YouTube na oficjalnym kanale KSIvsLogan, na którym uruchomiony został już płatny stream. No właśnie, płatny, bo działa on w systemie Pay Per View, za który w Stanach Zjednoczonych trzeba zapłacić 10 dolarów, w Anglii 7.5 funta, a w Polsce 36 złotych. Konieczność wniesienia opłaty za dostęp do streama może negatywnie wpłynąć na jego oglądalność, aczkolwiek historia już pokazała, że znajdują się osoby, które omijają tego typu obostrzenia.Jeśli nie uda Wam się obejrzeć dzisiejszej walki, to w lutym 2019 roku będzie jeszcze okazja to nadrobić, gdyż YouTuberzy spotkają się w ringu ponownie, tym razem w Stanach Zjednoczonych. A kto wygra pierwszą walkę? Przekonamy się już niedługo!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.