KSI deportowany z USA

KSI deportowany z USA

Już niedługo zagraniczny twórca nie będzie mógł przebywać w USA na takich zasadach jak do tej pory - powody takiej sytuacji nie zostały dokładnie ujawnione. KSI ogłasza jednak, że nie podda się tak łatwo.


KSI to YouTuber, który na swoim kanale zgromadził ponad 16 milionów widzów. Do tej pory twórca zamieszkiwał w Los Angeles, lecz już niedługo się to zmieni. Wszystko za sprawą tego, że został deportowany i będzie musiał na dłuższy czas pozostać w Anglii. Dlaczego? W opublikowanym materiale nie podaje konkretnych powodów - do sprawy jednak podchodzi bardzo emocjonalnie i dosadnie ją komentuje:
"Muszę wrócić do Anglii z powodów prywatnych i nie tylko. Nie będę opowiadał o szczegółach moich przenosin ponieważ nie czuję takiej potrzeby i mam nadzieję, że to uszanujecie.“KSI zapowiada jednak, że zacznie ubiegać się o wizę do USA - twórca nie widzi przeszkód w tym, aby ją otrzymał, ponieważ już teraz bez problemu jest w stanie utrzymać się w Stanach Zjednoczonych. Trzymamy kciuki!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.