KSI został zaatakowany na parkingu przez fana!

KSI został zaatakowany na parkingu przez fana!

KSI ostatnio jest znany ze swojej waleczności. W tym celu poleciał także do Stanów Zjednoczonych, aby ćwiczyć pod okiem jednego z najlepszych bokserów świata. Rzeczywistość jednak okazała się zdecydowanie bardziej brutalna i zaskakująca. 


KSI poleciał do Stanów Zjednoczonych, żeby trenować pod okiem legendy boksu Floyda Meyweathera oraz spotkać się z Loganem Paulem. Kiedy czekał na parkingu po jedzenie nagle został zaatakowany przez pozornego fana. "Fan" podbiegł do niego i uderzył go w brzuch. Wszystko zostało nagrane.Na nagraniu widać, jaką walkę stoczył YouTuber z napastnikiem. Trzeba przyznać, że był to niezły trening dla niego. A tak o nieprzyjemnej sytuacji wypowiada się YouTuber:
Przeważnie, gdy ludzie podchodzą do mnie, to po prostu chcą zrobić sobie ze mną zjęcie, lub powiedzieć, że są moimi fanami. A on po prostu uderzył mnie w brzuch. Nie wiedziałem co się dzieje.

Mimo zaistniałej sytuacji KSI stara się przekazać swoim widzom, że umiejętność samoobrony jest bardzo ważna i warto jest umieć się bronić, bo nie wiadomo, kiedy zostaniemy przez kogoś zaskoczeni.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.