Montażysta Krzysztofa Gonciarza przejmuje jego Daily Vloga!

Montażysta Krzysztofa Gonciarza przejmuje jego Daily Vloga!

Na kanałach Krzysztofa Gonciarza nie raz widzieliśmy już różnego rodzaju zastępstwa. Początkowo dotyczyły jedynie jego kanału komediowego, co spotkało się z niezwykle dużym wzięciem. Obecnie 6 na 10 najchętniej oglądanych filmów na tym kanale to właśnie różne zastępstwa. Z czasem wraz z rozwojem kanału vlogowego, motyw w zastępstwami poszedł o krok dalej. Na kanale właśnie pojawił się film, który prowadzi montażysta Gonciarza, Konrad Śniady.


Z racji, że Krzysztof Gonciarz jest aktualnie na wakacjach na Filipinach (zdjęcie z pobytu niżej) postanowił zrobić sobie przerwę także od kamery, a przede wszystkim od codziennego vlogowania. By nie zostawić jednak widzów z niczym, tym bardziej że oba kanały są w naprawdę dobrym momencie i ostatnio często lądują na karcie "na czasie", Krzysztof postanowił ponownie oddać swoje kanały we władanie innych.Wczoraj na kanale komediowym pojawiła się kolejna "beczka" prowadzona przed Mietczyńskiego, a kanał vlogowy przejął Konrad Śniady, jeden z etatowych montażystów filmów Gonciarza. Prócz świetnych ujęć sprezentował nam także kilka rad odnośnie tego, co zrobić gdy dotyka nas tzw. blokada twórcza, która dla wielu jest naprawdę istotnym problemem.Podobny film pojawił się na kanale Krzyśka w kwietniu ubiegłego roku. Prowadził go wtedy Hed - twórca znany m.in. z kanału TVGRYpl, który również pracuje jako montażysta Gonciarza. Warto zauważyć, że Hed rownież czasami kręci vlogi, które czasami trafiają na jego kanał dostępny tutaj.Powyższe filmy to jednak nie wszystko. Wiele wskazuje na to, że nie są to jedyne zastępstwa, które zobaczymy na kanałach Krzyśka w najbliższym czasie. W końcu już teraz dostępne są także vlogowe zastępstwa z HongKongu czy Islandii, więc czemu nie miałby się pokazać kolejne materiały, cieszące się równie świetnym wzięciem jak te. Czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.