Krzysztof Gonciarz z pełnometrażowym odcinkiem... stand up'u!

Krzysztof Gonciarz z pełnometrażowym odcinkiem... stand up'u!

Krzysztof Gonciarz opublikował właśnie wyjątkowy odcinek cyklu "Zapytaj Beczkę". Zamiast odpowiadania w humorystyczny sposób na pytania zadawane przez widzów, twórca zdecydował się na... stworzenie autorskiego stand up'u. 


Na kreatywne projekty Krzysztofa Gonciarza nie możemy w ostatnim czasie zbytnio narzekać. Całkiem niedawno zapowiedział on bowiem płytę z kolędami współtworzoną z Pawbeats Orchestra. Teraz z kolei jesteśmy świadkami premiery pełnometrażowego odcinka stand up'u.

"Co ty taki smutny jesteś" to trwający niemalże godzinę występ twórcy opowiadającego nagromadzone przez kilka miesięcy żarty i przemyślenia. Miały być one początkowo zaprezentowane widzom podczas październikowego spotkania, lecz pandemia pokrzyżowała plany.Tak o stand up'ie pisze Krzysztof Gonciarz:
[...] by żarty się nie zestarzały, postanowiłem wymieszać je z klasyczną formułą Zapytaj Beczkę i przygotować dla Was "pełnometrażowy" odcinek pt. "Co ty taki smutny jesteś". Spokojniejszy, minimalistyczny, z niewielką ilością darcia mordy i bajerów montażowych, ale za to z dość świdrującymi mnie rozkminami. Mam nadzieję, że się Wam spodoba - to mój vlogmasowy prezent dla wszystkich wieloletnich fanów Zapytaj Beczkę i przy okazji pewien mentalny "reset" tego formatu, który wymaga unowocześnienia i zmian.

Influencer stwierdził przy okazji, że tym samym jego notes żartów się wyczerpał. Widzowie mogą więc spodziewać się niedługo rożnego typu nowości i eksperymentów jeśli chodzi o humorysty content.

Ciekawostką może być dodatkowo fakt, że w opublikowanym właśnie materiale wystąpiła... Ewa Chodakowska. Dla odbiorców Krzysztofa Gonciarza z pewnością będzie to niemałe zaskoczenie.

 

Co sądzicie o stand up'ie Gonciarza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.