Krzysztof Gonciarz z dokumentem o Marcie Linkiewicz

Krzysztof Gonciarz z dokumentem o Marcie Linkiewicz

Krzysztof Gonciarz podzielił się dziś swoim trzecim dokumentem o znanej osobie. Tym razem przyszedł czas na przedstawienie życia Marty Linkiewicz, która od lat budzi w internecie wiele kontrowersji.


Pierwszy dokument Krzysztofa Gonciarza przedstawiający znaną osobistość dotyczył twórczości Ekipy Friza. W marcu ubiegłego roku YouTuber pokazał jak zza kulis wygląda dzień topowego polskiego influencera. We wrześniu pojawił się kolejny tego typu materiał, a tym razem vloger zapoznał nas bliżej z Bedoesem. Oba filmy zostały świetnie przyjęte przez widzów i łącznie wygenerowały blisko 5 mln wyświetleń.

Dziś na kanał Krzysztofa trafił dokument o Marcie Linkiewicz, czyli o jednej z najbardziej popularnych influencerek w kraju i zawodniczce FAME MMA, która zasłynęła w wyniku kontrowersyjnych relacji zamieszczonych w internecie."Wiele osób ma zbudowane bardzo twarde i zdecydowane stanowisko na temat Marty Linkiewicz, a mi się zawsze wydawało, że relatywnie mało jest wiadomych na temat tego, kim ona naprawdę jest. Od dawna bardzo chciałem spotkać się z Martą, aby nagrać coś takiego i przedstawić cały ten proces." - mówi w zapowiedzi materiału Krzysztof Gonciarz.

Film pt. "Spędziłem dzień z Martą Linkiewicz" został pozytywnie przyjęty przez większość widzów. W komentarzach nie zabrakło opinii osób, które zmieniły zdanie o Marcie po obejrzeniu dzisiejszego dokumentu. A wy, co sądzicie o materiale przygotowanym przez Gonciarza?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.