Krzysztof Gonciarz wystąpił u Kuby Wojewódzkiego

Krzysztof Gonciarz wystąpił u Kuby Wojewódzkiego

Krzysztof Gonciarz był wczoraj (1.09) gościem w programie Kuba Wojewódzki na antenie TVN. Mężczyźni poruszyli kilka tematów dotyczących samego influencera, jak i jego twórczości.


Pewien czas temu dowiedzieliśmy się, że gościem pierwszego odcinka 28 sezonu programu Kuba Wojewódzki zostanie Krzysztof Gonciarz. Była to dosyć zaskakująca informacja, lecz znaczna część widzów influencera przyjęła ją dosyć pozytywnie.

Odcinek miał już swoją premierę na antenie TVN o czym przypomniał Krzysztof. Jak sam przyznaje, występ będzie bardzo miło wspominał. Jakie tematy zostały poruszone w programie? Przede wszystkim rozmowa toczyła się wokół - rzecz jasna - Gonciarza oraz jego twórczości. Nie zabrakło również pytania o pieniądze oraz sprawy budowania wizerunku w sieci. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Dzis o 22:35 możecie zobaczyć, jak wypadłem w @kuba_wojewodzki_official / zdjecia Wojciech Kurczewski/TVN


Post udostępniony przez Krzysztof Gonciarz (@kgonciarz)


Występ osadzony był w typowej dla Kuby Wojewódzkiego konwencji - ironicznych żartów i zaczepek. Część osób spodziewała się jednak czegoś innego, dlatego też pod postem Krzysztofa możemy wyczytać dosyć skrajne opinie na temat odcinka z jego udziałem. Niektórzy twierdzą, że influencer wypadł świetnie i nie dał się zaskoczyć Kubie.

Pojawiają się jednak także głosy o braku spontaniczności ze strony twórcy. Opinię warto wyrobić sobie rzecz jasna samemu. Omawiany odcinek można obejrzeć na platformie Player.

Źródło: kuba.tvn.pl (zdjęcia: Wojciech Kurczewski/TVN)

 

Oglądaliście Kubę Wojewódzkiego z udziałem Krzysztofa Gonciarza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.