Krzysztof Gonciarz tworzy film z widzami!

Krzysztof Gonciarz tworzy film z widzami!

Krzysztof Gonciarz nie zwalnia tempa i zabiera się za kolejny świetny projekt. Tym razem postanowił on w dużym stopniu zaangażować swoich widzów.


Krzysztof wpadł na pomysł nakręcenia filmu wspólnie z widzami tuż po rozmowie z jego rodzicami, którzy uznali, że na GonKonie byli bardzo inteligentni i kreatywni ludzie.

W tym celu proponuje on swoim widzom, żeby nagrali maksymalnie minutę materiału do filmu o "mikrozachwytach". Te "mikrozachwyty" stają się powoli motywem przewodnim jego vlogów, a są to rzeczy proste, ale wprawiające właśnie w zachwyt. O kwestiach technicznych Krzysztof opowiada w tym materiale:Każdy, kto chce wziąć udział we wspólnym projekcie, powinien wysłać na Facebook Krzyśka link do chmury lub innego miejsca, które pozwoli na bezstratne przesłanie materiału. Sam Krzysztof lub któryś z jego montażystów zmontuje film, który pojawi się za około dwa tygodnie. Pieniądze zarobione z reklam będą przekazane na cele charytatywne.

Warto spróbować wziąć udział w projekcie nadzorowanym przez Krzyśka, gdyż jest to doskonała szansa na stworzenie czegoś pięknego wspólnymi siłami. Materiał będzie umieszczony oczywiście na kanale Krzysztofa, więc nie zniknie on i będzie można się nim chwalić przez lata.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.