Krzysztof Gonciarz wystąpił w kampani prośrodowiskowej

Krzysztof Gonciarz wystąpił w kampani prośrodowiskowej

Krzysztof Gonciarz bardzo często porównuje swojego daily vloga do lustra, w którym może zobaczyć swoje życie i przekonać się, czy "robi to w odpowiedni sposób". Sekcja komentarzy także bacznie go obserwuje i podpowiada, co mógłby robić lepiej. Tym razem padło na słomki.


Temat wydaje się banalny, a jednak taki nie jest. Uświadamia to kampania prośrodowiskowa Tu Pijesz Bez Słomki prowadzona przez portal Noizz, agencję VML oraz fundację Lonely Whale. W krótkim klipie występuje m.in. Hubert Urbański, Anja Rubik, Maffashion czy Krzysztof Gonciarz, którzy przyznają się do zabójstwa wielu morskich stworzeń. Wszystkiemu winne są niepozorne słomki.W poście na Facebooku sam Krzysztof przyznaje, że żadna ściema nie przejdzie i wszyscy doskonale widzieli, że często korzystał on ze słomek - wszystko jest nagrane. Nie ma jednak nad czym rozpaczać, trzeba za to poprawić swoje nawyki i zmienić styl życia na bardziej przyjazny naszemu środowisku. Zrezygnowanie ze słomki to chyba nie jest zbyt duże poświęcenie, prawda?

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.