Krzysztof Gonciarz z relacją z GonKonu!

Krzysztof Gonciarz z relacją z GonKonu!

GonKon organizowany przez ekipę Krzysztofa Gonciarza przeszedł już do historii. I to nie tylko dlatego, że się skończył, ale także i z tego względu, że impreza według większości odwiedzających się udała, a sam Krzysztof także jest zadowolony z finalnego efektu.


Twórcy zapowiadali, że GonKon nie będzie zwykłą imprezą YouTube'ową, a przede wszystkim wydarzeniem artystycznym. Miały o to zadbać specjalne wystawy i instalacje przygotowane przez członków Kolektywu Tofu Media Twórcy, czyli m.in.: G.F Darwin, Lisy, Mietczyńskiego, Karol Paciorka, Kasię Mecinski czy samego Krzysztofa Gonciarza. To wszystko okraszone świetną oprawą audiowizualną Wojtka Urbańskiego czy znanego z vlogów DJ'a Da Vosk Docta.W to wszystko wplecione były panele dyskusyjne z Krzyśkiem czy jego wszystkimi montażystami, co szczególnie przypadło do gustu zgromadzonej publiczności. Tuż po części dziennej rozpoczęła się ta wieczorowa - celowo nienazywana afterparty, gdyż jak twierdzi Gonciarz, było to zdecydowanie coś większego.

Sądząc po vlogu Krzysztofa, impreza naprawdę odniosła spory sukces, a ludzie rzeczywiście czuli się jak trochę jak na wystawie artystycznej, tylko że na odpowiednim luzie - z czego autor projektu był najbardziej zadowolony.

Swoje wrażenie przedstawili także inni YouTuberzy w specjalnych filmach poświęconych GonKonowi:Nieco mniej optymistycznie o wydarzeniu wypowiedział się Yellowbox, jednak w dalszym ciągu był on zadowolony z samej imprezy:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.