Krzysztof Gonciarz z rekordowym miesiącem!

Krzysztof Gonciarz z rekordowym miesiącem!

Krzysztof Gonciarz pochwalił się swoim kolejnym sukcesem. Jego internetowa twórczość w styczniu była rekordowa pod względem wyświetleń. Jak przedstawiają się konkretnie liczby, które osiągnął Krzysztof?


Otóż styczeń był bardzo intensywnym i ciekawym miesiącem w życiu Krzysztofa - co oczywiście przekłada się na jego kanał. W zeszłym miesiącu YouTuber odwiedził aż cztery kraje: Anglię, Polskę, Japonię i Filipiny.

Podczas pobytu w tych miejscach zrealizował kilka dużych projektów, które zaowocowały rekordową oglądalnością jego dwóch kanałów. Łączna liczba wyświetleń filmów na Zapytaj Beczkę oraz kanale sygnowanym jego nazwiskiem wyniosła 13.15 miliona! Vlogi obejrzano 7.91 milionów razy, a komediowe materiały 5.24 miliona.Największą popularnością cieszył się reportaż z kopalni kryptowalut, który nagrał ze swoim starym znajomym w Krakowie:Największym projektem pod względem organizacyjnym była natomiast współpraca z Netflixem i produkcja filmu Rozstanie:Jeśli chodzi o kanał komediowy, to ten odcinek Mądrości Tłumów znajdował się na 1. miejscu na karcie "Na Czasie":Ważne dla Krzysztofa z osobistego punktu widzenia były też filmy o jego rocznej abstynencji od alkoholu oraz ogłoszenie maratonu w Londynie i współpracy z Eurosportem podczas tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Twórczość Krzysztofa Gonciarza na YouTube jest dowodem na to, że aby odnieść sukces i zgarniać miliony wyświetleń wcale nie trzeba wywoływać kontrowersji. Wystarczy konsekwentna praca i determinacja, której Krzyśkowi nie brakuje. Uświadomienie sobie tego jest szczególnie ważne, patrząc na to, co dzieje się na YouTube. Mamy nadzieję, że młodzi twórcy będą inspirowali się właśnie działalnością Krzyśka, któremu gratulujemy fantastycznych wyników!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.