Krzysztof Gonciarz z własnym podcastem!

Krzysztof Gonciarz z własnym podcastem!

Podcast to coraz popularniejsza forma materiałów audio, na których realizację decyduje się pokaźna liczba twórców internetowych. Do grona osób nagrywających tego typu treści dołączył właśnie Krzysztof Gonciarz.


Jak może pamiętacie, Krzysztof Gonciarz pewien czas temu postanowił odejść od formatu daily vlogów - tym samym zakończył się pewien etap życia twórcy. Od tamtego czasu influencer zajął się innymi projektami, jak chociażby pisaniem oraz wydaniem nowej książki "Rozum i Godność Człowieka" .

Jeśli myśleliście, że już nigdy nie usłyszycie Krzysztofa Gonciarza, to... nic bardziej mylnego. Twórca bez większej zapowiedzi opublikował na Spotify pierwszy odcinek autorskiego podcastu. Cykl nie ma nazwy - okraszony jest jedynie krótkim opisem "Krzysztof Gonciarz w rozmowach z ludźmi i samym sobą".Premierowy materiał został zrealizowany wraz z Bartkiem Przybyszewskim, czyli współautorem książki Krzyśka. Jak możemy przeczytać w opisie pierwszego odcinka podcastu - w klipie audio poruszane są tematy, które nie trafiły do wywiadu rzeki "RiGCZ".

Całość trwa 96 minut i podzielona jest na kilka(naście) segmentów. Nie wiadomo do końca czy kolejne podcastowe ukazywać się będą regularnie.

 

Co sądzicie o podcaście Krzysztofa Gonciarza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.