Krzysztof Gonciarz organizuje warsztaty dla swoich widzów!

Krzysztof Gonciarz organizuje warsztaty dla swoich widzów!

Krzysztof Gonciarz to prawdopodobnie jeden z największych ekspertów na YouTube w dziedzinie kręcenia wideo. O jego ogromnej wiedzy świadczy nie tylko kilkaset odcinków daily vloga, ale także niedawno otworzona druga filia domu produkcyjnego w Polsce. Nic więc dziwnego, że chce on podzielić się z widzami swoim doświadczeniem.


A może jednak jest to odrobinę dziwne, bo nie każdy twórca chciałby zdradzać tajniki swojej wiedzy i dzielić się z nimi ze swoimi potencjalnymi konkurentami. Jednak Krzysiek nie myśli tym torem i po prostu chce pomagać młodym, ambitnym i kreatywnym ludziom.

Dlatego też wystartował on z Warsztatami Gonciarza, dzięki którym będzie mógł podzielić się z widzami swoją wiedzą na temat kręcenia wideo.W nowo planowanej serii tutoriali i poradników zamierza on na podstawie filmów jego widzów dawać im wskazówki i podpowiedzi dotyczące produkcji wideo.

Żeby Wasz film został oceniony i skomentowany przez Krzysztofa wystarczy udostępnić go na YouTube, a później podlinkować go pod powyższym postem lub w wiadomości prywatnej. Przyda się również trochę szczęścia, bo chętnych na konstruktywną krytykę od Krzyśka jest wielu wschodzących twórców. Warto też zapoznać się z regulaminem projektu, który znajdziecie tutaj.

Trzymamy kciuki za nowy projekt Krzysztofa Gonciarza, bo uważamy, że jest on świetną okazją dla młodych twórców do pokazania się i zdobycia cennej wiedzy. Seria może okazać się przydatna oczywiście nie tylko dla tych, których filmy będą stanowić materiał, ale każdy zainteresowany produkcją wideo powinien wynieść z niej masę wiedzy.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.