Krzysztof Gonciarz ogłasza GONKON

Krzysztof Gonciarz ogłasza GONKON

Krzysztof Gonciarz odsłonił karty w związku z zapowiadanym przez niego wydarzeniem w Polsce, które szykował od dłuższego czasu. Poznaliśmy już większość szczegółów!


Wydarzenie, które organizuje Gonciarz nazywa się GonKon i będzie miało miejsce 6 października w Warszawie przy ulicy Mińskiej 65. Według zapowiedzi jest to wydarzenie artystyczne, na którym sztuka spotyka się z internetem, a odwiedzający będą mieli także okazję spotkać twórców zrzeszonych w Tofu Media Twórcy, czyli: samego Gonciarza, Kasię Mecinski, G.F Darwin, Paulinę Lis, Karola Paciorka i Mietczyńskiego.Jak sam Krzysztof obiecuje, będzie to połączenie YouTube'owej konferencji z pokazem audio-wizualnym oraz galerią sztuki. Do współpracy zostali zaproszeni ludzie z różnych światów artystycznych, co powinno dać doskonałą mieszankę doznań i wrażeń.

Impreza będzie podzielona na dwie części, na które bilety sprzedawane są osobno. Część dzienna będzie obfitowała w prelekcje, warsztaty techniczne, sesje Q&A czy niezapowiedziane jeszcze atrakcje. Część wieczorna to natomiast afterparty z oprawą DJ-ską, na której ma odbyć się premiera klipu Lisów, czyli duetu Pauliny Lis i Łukasza Barceluka.

Wszelkie informacje i aktualności można śledzić na na stronie wydarzenia na Facebooku. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem biletów, to warto zrobić to już teraz, gdyż według opisu pod filmem Gonciarza przez pierwszych 7 dni bilety są tańsze o 15 zł z kodem rabatowym PROMKON.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.