Krzysztof Gonciarz na okładce magazynu Press

Krzysztof Gonciarz na okładce magazynu Press

Ostatnia wizyta Krzysztofa Gonciarza w Polsce pokazała jak bardzo twórca zyskał na popularności w ostatnim czasie. Rozpoczęcie serii daily vlogów przyniosło YouTuberowów kolejny przypływ nowych widzów, a zarazem mnóstwo pracy. Powrót do Japonii odkładany był coraz dalej w kalendarzu, a eventów, wywiadów i spotkań z twórcą przybywało. Okazuje się jednak, że YouTuber zrobił w tym czasie więcej niż pokazywał na swoich mediach społecznościowych!


Kilka dni temu, na fanpage'u czasopisma Press, ogłoszone zostało iż w grudniowym wydaniu znajdzie się co nieco o Krzysztofie Gonciarzu. Do posta dodano serie zdjęć z sesji,a na dzień dzisiejszy znamy już więcej szczegółów na ten temat. Tak właśnie wyglądała pierwsza zapowiedź udziału twórcy w tym miesięczniku branżowym:


Nie było wtedy jeszcze do końca wiadome to, ile Krzysztofa zobaczymy w miesięczniku. Teraz jednak widać, jak ważny dla czasopisma okazał się artykuł z Gonciarzem. Okazało się bowiem, że będzie to artykuł okładkowy! W poście poniżej, wstawionym wczoraj na fanpage Press, możecie zobaczyć jak prezentuje się nowa okładka:


Twórca na niedawnym rozdaniu nagród Grand Video Awards zgarnął, w zupełności zasłużenie, aż 4 statuetki. Krzysiek, którego pamiętamy z Zapytaj Beczkę, tworzy teraz zupełnie inny content i wychodzi mu to wręcz kapitalnie. Zainteresowanie prasy nie jest więc zaskoczeniem, aczkolwiek bardzo fajną wiadomością jest tak ważna rola YouTubera w nowym wydaniu czasopisma. Sytuacja ta jest idealnym przykładem tego jak na różnych płaszczyznach znaczący w Polsce staje się YouTube. Najwyższy czas, ponieważ jak przyznał sam Gonciarz, mamy jedną z najbardziej różnorodnych scen internetowych na świecie.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl