Krzysztof Gonciarz weźmie udział w nowojorskim maratonie!

Krzysztof Gonciarz weźmie udział w nowojorskim maratonie!

Pobyt Krzysztofa Gonciarza w Polsce był na pewno lepiej zorganizowany, aniżeli poprzedni - tak twierdzi sam twórca. Przez kilkanaście dni swojego postoju w kraju zwiedził wiele ciekawych miejsc, spotkał się z interesującymi ludźmi oraz rozpoczął kilka naprawdę wartych uwagi projektów.
Jakiś czas temu na kanale Krzyśka pojawił się pewien materiał, na którym opowiada on o zaletach biegania i wyraża subiektywną, bardzo pozytywną, opinię na temat tego sportu. Przyznał również wtedy, że mimo braku świetnej formy i kondycji, wieczorne przebieżki po mieście pozwalają mu na chwilę refleksji na różne tematy i pozwalają odetchnąć. Stwierdził także, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z jakimś dużym, biegowym wyzwaniu.Przez ponad dwa miesiące niewiele było słychać u Krzysztofa Gonciarza na temat biegania, lecz jak się dzisiaj okazało - twórca wcale nie zrezygnował z przytoczonego powyżej pomysłu. Pomóc mu w realizacji biegowego wyzwania postanowiła pewna firma załatwiając dla niego specjalnego trenera oraz pełen osprzęt, który ma mu pomóc w ćwiczeniach przez kilka najbliższych miesięcy. W listopadzie bowiem Krzysiek weźmie udział w nowojorskim maratonie i jeśli na ten moment wydaje się to być trudnym do wykonania pomysłem, to mocno wierzymy w twórcę, że przez ten czas przygotowań nabierze świetnej formy i uda mu się przemierzyć całą trasę. Nie wiemy na razie o żadnych szczegółach dotyczących tego biegu - w miarę czasu najpewniej będziemy o nich informowani za pośrednictwem odpowiednich filmów.


SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT KRZYSZTOFA GONCIARZA W QUIZIE NA NA NASZEJ STRONIE!
 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.