Krzysztof Gonciarz kręci film fabularny!

Krzysztof Gonciarz kręci film fabularny!

Krzysztof Gonciarz nie zatrzymuje się nawet na chwile i już zapowiada swój kolejny projekt. Tym razem będzie to nietypowa produkcja, ponieważ YouTuber postanowił po raz pierwszy nakręcić swój film fabularny, a do pomocy zaprosił widzów mieszkających w Londynie. 


O planie stworzenia nowej produkcji Krzysztof Gonciarz opowiedział w swoim ostatnim vlogu. Przez lata widzowie YouTubera prosili go o nagranie właśnie takiego materiału, jednak twórca zdecydował się na takie posunięcie dopiero teraz. Sam przyznał, że nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak wyjdzie ten projekt, jednak stara się być pozytywnie nastawiony.

Aktualnie Gonciarz znajduje się w Londynie i to właśnie tutaj odbędą się nagrania do filmu. YouTuber postanowił poprosić o pomoc w nagrywaniu swoich angielskich widzów, którzy mają wcielić się w rolę statystów. Dodatkowo będzie to ostatnia okazja na spotkanie Krzysztofa przed jego wylotem do Polski.


Najbliższe dni będą dla ekipy Gonciarza wyjątkowo pracowite. W tym tygodniu Krzysiek będzie spędzał na planie zdjęciowym kilkanaście godzin dziennie. Liczymy na to, że cały wysiłek włożony w nakręcenie filmu nie pójdzie na marne, a my już niedługo będziemy mogli cieszyć się pierwszą fabułą nagraną przez Krzysztofa Gonciarza. Mamy również nadzieję, że nie jest to ostatni tego typu projekt na jego kanale.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.