Krzysztof Gonciarz z filmem pożegnalnym i zapowiedzią nowej książki

Krzysztof Gonciarz z filmem pożegnalnym i zapowiedzią nowej książki

Na kanale Krzysztofa Gonciarza pojawił się materiał pod tytułem "Film Pożegnalny". Wideo pełni rolę zarówno zapowiedzi kolejnej książki twórcy, jak i definitywnym zakończeniem serii daily vlog, która była prowadzona przez prawie cztery minione lata.


Krzysztof Gonciarz jest autorem kilku projektów literackich. Spod jego pióra wyszły m.in. - książki "Wybuchające Beczki - zrozumieć gry wideo" i "WebShows: Sekrety Wideo w Internecie", a także jedna mini-książka opublikowana w języku angielskim nosząca tytuł "U Mad? The Internet's Guide to Idiots". Twórca zapowiedział właśnie nową pozycję."Rozum i Godność Człowieka" jest wywiadem rzeką z Krzysztofem Gonciarzem, który przeprowadził dziennikarz Bartek Przybyszewski. Jakie tematy zdecydowali się poruszyć mężczyźni? Z oficjalnej strony przedsięwzięcia możemy wyczytać:
Praca w internecie; mieszkanie w Tokio i Warszawie (jednocześnie); bycie YouTuberem; influencer marketing w Polsce; związki i relacje damsko-męskie; używki; imprezy; podróże; Internetowe dramy; młodość Gonciarza; praca w gry-online.pl; granice komedii w Internecie; zdrowy tryb życia i starty w maratonach; pieniądze; prowadzenie firmy produkującej video; Tokio 24; GonKon; przyszłość; przeszłość; życie; radzenie sobie z popularnością; wyciąganie wniosków z własnych błędów; wymyślanie swojej kariery na bieżąco; improwizacja w komedii

Premiera książki została wyznaczona na 13 grudnia bieżącego roku. Już teraz można zamawiać ją w przedsprzedaży - jeśli uczyni się to do 12 grudnia do godziny 23:59, egzemplarz będzie posiadał podpisy Krzysztofa oraz Bartka. Koszt tytułu to 39,99 zł, a przesyłki 15 zł.

Z racji, że Krzysztof Gonciarz sam wydaje książkę, to mógł pozwolić sobie na dowolność w projekcie okładki przedniej oraz tylnej, a także grzbietu. Na wszystkich wymienionych częściach składowych nie znajdzie się nic oprócz popularnej emotikony "lenny face".

Źródło: Rigcz


Opublikowany film jest także symbolicznym zakończeniem serii daily vlogów, które były nagrywane i publikowane na kanale Krzysztofa Gonciarza przez ostatnie 3,5 roku. Twórca uznał, że kreowanie tego typu zawartości nie rozwija go już pod względem artystycznym, a sama koncepcja tak regularnego publikowania treści powoli się wyczerpuje.

To jednak nie koniec działalności Krzysztofa w internecie. Filmy nadal będą pojawiać się na kanale komediowym oraz vlogowym, lecz nie tak regularnie. Gonciarz nie przedstawił jednak szczegółów na temat swojej internetowej przyszłości, więc możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego.

 

Co sądzicie o ogłoszeniach Krzysztofa Gonciarza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.