Seria Krzysztofa Gonciarza z tegorocznych igrzysk zaskakuje!

Seria Krzysztofa Gonciarza z tegorocznych igrzysk zaskakuje!

Obecnie cały sportowy świat żyje zimowymi igrzyskami olimpijskimi w koreańskim Pjongczangu. Polski internet ma tam swojego przedstawiciela w postaci Krzysztofa Gonciarza, który wraz we współpracy z Eurosportem prowadzi tam swoją serię vlogów. Filmy te przyjmują się wyjątkowo dobrze i cieszą się sporą popularnością na YouTube.


Krzysztof Gonciarz nie ukrywa, że nie jest specem od wydarzeń sportowych, niemniej poprzez pokazanie kulis czy ogólnie zaplecza igrzysk pozwala nam on spojrzeć na tę imprezę w zupełnie inny sposób. Poza jak zwykle u niego świetną jakością materiałów, możemy także posłuchać wywiadów ze znanymi polskimi sportowcami, zobaczyć ich przygotowania, czy jak w przypadku wczorajszego pechowego konkursu skoków, pokazać nam emocje jakie towarzyszyły zarówno widzom jak i sportowcom biorącym udział w zawodach tam na miejscu.

Zadowolenie widać także wśród widzów Gonciarza, który chętnie dają temu wyraz chociażby przez dużą ilość łapek w górę czy przez miłe komentarze pod filmem:Jeszcze się Igrzyska nie zaczęły, a ja już uwielbiam tę serię! Ten fragment z bobsleistami mega - lubię takie rzeczy od backstage'u a w telewizji nie ma nigdy czasu na takie ciekawostki. Poza tym mam wrażenie, że telewizja przykłada głównie wagę do skoczków, a jednak mamy tez innych reprezentantów, o których się nie mówi :)

Nie wyobrażam sobie bardziej odpowiedniej osoby do roli powierzonej przez Eurosport, będę oglądać z ogromną przyjemnością.

Gratuluję Eurosportowi, to był GENIALNY pomysł na współpracę z Krzysztofem. Emocje niesamowite...

Krzysiek, niesamowite te materiały. W życiu nie byłem tak blisko igrzysk. Dziękujemy.Więcej oglądam Igrzysk u Gonciarza niż w TV... ?


Do zakończenia igrzysk zostało jeszcze trochę czasu, także przed nami jeszcze sporo świetnych materiałów stworzonych przez Krzysztofa Gonciarza. Na wszystkie czekamy z niecierpliwością, bo jest to kawał naprawdę świetnie wykonanej, dobrej roboty.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.