Krzysztof Gonciarz ze specjalną misją na Igrzyskach Olimpijskich!

Krzysztof Gonciarz ze specjalną misją na Igrzyskach Olimpijskich!

Pasmo sukcesów Krzysztofa Gonciarza jest wciąż kontynuowane. Do jego ostatnich osiągnięć można dołożyć wyjazd na Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu jako reporter Eurosportu. To oznacza, że nadchodzące zimowe Igrzyska Olimpijskie będziemy mogli poznać od kuchni.


Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 odbędą się w Pjongczangu w Korei Południowej i potrwają od 9 lutego do 25 lutego. Krzysztof Gonciarz razem z Kasią będą relacjonować i pokazywać życie w wiosce olimpijskiej dzięki partnerstwu z Eurosportem.Jest to pierwsza taka współpraca na polskim YouTube. Nikt nigdy wcześniej nie miał okazji podjąć się takiego wyzwania, jest to więc wielkie wyróżnienie dla krakowskiego twórcy. Wybór jednak był dość oczywisty, ponieważ żaden inny twórca nie zna się tak dobrze na krajach azjatyckich jak Krzysztof Gonciarz.

Jego zadaniem będzie użycie nowych technologii i mediów społecznościowych, żeby pokazać życie w wiosce olimpijskiej i same Igrzyska Olimpijskie "od kuchni". Na vlogach Krzysztofa zobaczymy wszystko to, co dzieje się, gdy kamery telewizji są zwrócone w inną stronę. Materiały będą dostępne częściowo na kanale Gonciarza, a także na Facebooku Eurosportu. Nie zabraknie także informacji o samej Korei Południowej, w której Krzysztof i Kasia byli już kilkukrotnie i zdążyli poznać jej kulturę.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.