Krzysztof Gonciarz i Kasia Mecinski opowiedzieli swoją historię

Krzysztof Gonciarz i Kasia Mecinski opowiedzieli swoją historię

Krzysztof Gonciarz i Kasia Mecinski od kilku lat stali w ogniu pytań dotyczących rodzaju relacji ich łączącej. Twórcy zupełnie niespodziewanie postanowili zaspokoić ciekawość internautów poprzez nagranie wyjątkowego materiału wideo.


"Jesteś z Kasią?" i "Jesteś z Krzysiem?" to chyba jedne z najpopularniejszych pytań, które pojawiały się pod wspólnymi filmami tytułowych influencerów. Popularny duet długo zwlekał z odpowiednią na ciekawość widzów, lecz w tym przypadku cierpliwość się opłaciła.

Na kanale Kasi, jak i Krzysztofa pojawił się właśnie godzinny materiał (podzielony został na dwie części), w którym twórcy opowiedzieli swoją historię. Sami przyznali, że do nagrania tego typu filmu zbierali się dosyć długo.

Odpowiedź na pytania z pierwszego akapitu pada już w pierwszym zdaniu filmu. Okazuje się, że Kasia oraz Krzysiu byli ze sobą w związku przez ponad 4 lata - zakończył się on w zeszłym roku.

Zachęcamy Was jednak do obejrzenia całej godzinnej opowieści, ponieważ jest ona bogata w przeróżne przemyślenia, wspominki czy anegdoty z okresu, kiedy tytułowy duet był razem.

 

Czekaliście na wyjawienie "tajemnicy" przez Kasię oraz Krzysztofa? Piszcie!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.