Krzysztof Gonciarz wystartował z #brzydka16challenge

Krzysztof Gonciarz wystartował z #brzydka16challenge

Wyzwanie Hot16Challenge powróciło na polską scenę YouTube po blisko sześciu latach. W akcji postanowił wziąć udział szereg znanych raperów, jak i osób niezwiązanych z branżą muzyczną. Przykładem jest chociażby... Krzysztof Gonciarz.


Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmotywowała setki znanych osób do organizacji udziału w przeróżnych akcjach charytatywnych. Nie tak dawno informowaliśmy Was o m.in. zbiórce Karola "Friza" Wiśniewskiego oraz wznowieniu Hot16Challenge.

W to drugie wyzwanie zaangażowało się już kilkunastu przedstawicieli muzycznej (i nie tylko) branży - Taco Hamingway, Solar czy... Klocuch. Akcję postanowił wesprzeć także Krzysztof Gonciarz - zrobił to jednak w nieco innym stylu, rozpoczynając nową ścieżkę wyzwania.

Opublikował on swoją wersję akcji pod nazwą #brzydka16challenge. Różni się ona tym, że główne skrzypce grają osoby niemające zbyt wiele wspólnego z rapem i muzyką. Sam Krzysztof zresztą na materiale nie śpiewa, a jedynie recytuje tekst. Twórca nominował Awięc, Gimpera oraz Malika Montanę. Wszystko jest oczywiście utrzymane w humorystycznym stylu i zrealizowane z odpowiednią dozą dystansu.Trzeba mieć na uwadze, że Krzysztof Gonciarz to nie pierwszy influencer, który zachęca do wspierania specjalnej zbiórki poprzez wykonanie Hot16Challenge/#brzydka16challenge. Kilkanaście wersów przygotował także m.in. Karolek.W całej akcji nie chodzi o pokazanie własnych umiejętności, ale zachęcenie w kreatywny sposób do wpłaty pieniędzy na zbiórkę charytatywną organizowaną przez Siepomaga.pl. Inicjatywę Krzysztofa Gonciarza poparł tymczasem sam twórca #hot16challenge - Solar, który na swoim Instagramie napisał:Zachęcamy do wsparcia polskiej służby zdrowia - możecie zrobić to TUTAJ. 

Co sądzicie o przedsięwzięciu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.