Krzysztof Golonka w twojej szkole?

Krzysztof Golonka w twojej szkole?

Mistrz piłkarskiego freestyle'u na polskim YouTube już nie raz zaskakiwał nas niezwykłymi inicjatywami. Wyjątkowe odcinki nagrywane z udziałem Roberta Lewandowskiego, seria od Krzycha do Ronaldo, czy stworzenie marki „ballON”. Jak widać, na tym pomysły się nie kończą. Wczoraj wystartował nowy konkurs Krzysztofa Golonki, który jest ściśle związany z jego niedawno wydaną książką.


Jak można wziąć udział w tym przedsięwzięciu? Już śpieszymy z wyjaśnieniami! Otóż przede wszystkim musicie uczęszczać do szkoły podstawowej lub gimnazjum. Następnie znaleźć grupę złożoną z od dwóch do dziesięciu osób i wspólnie wykonać jeden z trików opisanych w książce Krzysztofa Golonki. Jeden z Waszych nauczycieli musi zgłosić drużynę z danej szkoły do 23 września, a Wy z kolei macie za zadanie nagrać film z Waszymi piłkarskimi wyczynami i wrzucić go na Instagrama do 14 października. Konkurs Krzysztofa Golonki jest sponsorowany przez wydawnictwo „Znak” oraz firmę „New Balance”, a jego szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj. O wszystkim opowiedział oczywiście sam Krzysiu w swoim najnowszym materiale. Zobaczcie sami!
Nagrody przewidziane w konkursie na pewno Was zadowolą. Krzysztof ze wszystkich zgłoszeń wybierze 5 najlepszych według niego drużyn i każdego z jej członków obdaruje butami marki „New Balance”. Poza tym jest także przewidziana nagroda specjalna dla szkoły, która na tle pozostałych czterech wypadnie najbardziej efektownie. Właśnie taką placówkę osobiście odwiedzi Krzysiu Golonka i da jedyny w swoim rodzaju, krótki pokaz swoich umiejętności. Który młody fan piłki nożnej nie chciałby odwiedzin popularnego twórcy YouTube w swojej szkole? My takiego nie znamy!


Poczatek kazdej sportowej przygody zwykle zaczyna sie w tym samym miejscu! #trenujzkrzychem @newbalancepoland


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Krzysztof Golonka (@trenujzkrzychem)

Pamiętajcie, że koordynatorem waszego udziału w konkursie musi zostać jeden z nauczycieli, więc już teraz namawiajcie swoich ulubionych pedagogów do współudziału, bo czasu pozostało niewiele. Warto to zrobić nie tylko ze względu na przewidziane nagrody, ale także dlatego, że konkurs Krzysztofa Golonki to gwarancja dobrej zabawy i świetnej pamiątki w postaci nagranego wspólnie z przyjaciółmi filmu.


A co Wy sądzicie o nowej inicjatywie Krzysia? Który z trików Wy wykonalibyście w ramach konkursu? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl