Krzysztof Golonka pokaże polskie talenty piłkarskie

Krzysztof Golonka pokaże polskie talenty piłkarskie

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was, że Krzysztof Golonka zostanie ojcem. Nie oznacza to jednak, że twórca kanału "Trenuj z Krzychem" zamierza odpuścić z publikacją materiałów w sieci. Wręcz przeciwnie, YouTuber zapowiada nowe serie, a jedna z nich właśnie wystartowała.


Krzysztof Golonka na swoim najnowszym filmie przedstawił założenia nowej serii. "Polskie talenty piłkarskie" to seria, w której twórca przedstawi młodych polskich piłkarzy, którzy w przyszłości mają szansę wiele osiągnąć. W pierwszym odcinku Krzychu pokazał braci Sukiennickich, a dokładniej 14-letniego Alana i 17-letniego Oliviera, grających odpowiednio w angielskim Stoke City i Bradford City.

W materiale młodzi zawodnicy przedstawili swoją piłkarską historię, zaprezentowali umiejętności w grze, a także pokazali jak wykonują stałe fragmenty.Musimy przyznać, że pomysł Krzysztofa na serię zapowiada się bardzo ciekawe, szczególnie biorąc pod uwagę, że część z młodych talentów możemy zobaczyć kiedyś na boiskach znanych nam drużyn. Jedno jest pewne, warto śledzić tę serię oraz piłkarzy, którzy będą się w niej pojawiać.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.