Krzysztof Golonka kolejnym gościem 20m2!

Krzysztof Golonka kolejnym gościem 20m2!

Wczoraj na kanale Łukasza Jakóbiaka pojawiła się zawiedź kolejnego odcinka jego talk-show "20m2". Ukazuje nam w niej swojego kolejnego gościa którym będzie znany i lubiany YouTuber, który prowadzi najpopularniejszy sportowy kanał w Polsce. Jest to nie kto inny jak Krzysztof Golonka!


Jakóbiak na oficjalnym fanpage'u poinformował swoich widzów, że już mogą zerknąć na zapowiedź wywiadu z Krzysztofem Golonką z kanału Trenuj z Krzychem.W przedstawionym nam fragmencie wywiadu Krzysiek opowiada o swoich przygodach z telewizyjnym programem rozrywkowych "Mam talent". Możemy się między innymi dowiedzieć, że druga edycja programu dzięki której Golonka zaczął się rozwijać nie była pierwszą w której brał udział. Mogliśmy go zobaczyć już w pierwszej edycji, jednak wtedy jego występ nie został aż tak dobrze przyjęty. To dało Krzyśkowi kopa motywacyjnego i dzięki temu zaszedł tak daleko. Zerknijcie na zapowiedź odcinka, który pojawi się już 2 października o godzinie 18:00 na kanale 20m2.
Ciekawi was co ma do powiedzenia Krzysztof? Będziecie oglądać? Piszcie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.