Krzysztof Golonka z pilnym charytatywnym vlogiem

Krzysztof Golonka z pilnym charytatywnym vlogiem

Swoją popularność w sieci można wykorzystać bardzo pozytywnie. Krzysztof Golonka doskonale zdaje sobie z tego sprawę - na jego kanale pojawił się bowiem wyjątkowy materiał zachęcający do pomocy pokrzywdzonemu przez los dziecku.


Mowa o chłopcu, u którego siedem lat temu stwierdzono nowotwór. Norbertowi, bo tak ma na imię dziecko, udało się go przezwyciężyć, a rodzicom zapomnieć o wydarzeniu. Niestety choroba powróciła z większą siłą i żeby w pełni zwalczyć raka trzeba przeprowadzić kosztowne leczenie. Mowa tutaj o ponad 1 600 000 złotych, bo na tyle wyznaczony został cel na stronie siepomaga.pl.

Norbert jest fanem piłki nożnej i widzem tytułowego twórcy. Ten, gdy o tym chłopcu się dowiedział postanowił nie być bierny i nagłośnić zbiórkę. Wybrał się do szpitala, gdzie przebywa chłopiec i nagrał z jego udziałem specjalny materiał.Krzysztof doskonale nawiązał do słabego występu polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata mówiąc, że jest to tylko sport, a mecz o wszystko, jak nazywano pojedynek z Kolumbią, to nic nieznaczące wydarzenie w porównaniu do tego, jaki mecz rozgrywa aktualnie Norbert.

Dlatego jeżeli chcecie pomóc to zachęcamy do odwiedzenia tej strony.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.