Dobra wiadomość od Krzysztofa Golonki w sprawie akcji charytatywnej!

Dobra wiadomość od Krzysztofa Golonki w sprawie akcji charytatywnej!

Kilka dni temu Krzysztof Golonka ogłosił akcję charytatywną, która miała na celu zdobycie pieniędzy dla 12-letniego Norberta. Widzowie YouTubera wpłacili aż 22 tysiące złotych, a Wczoraj twórca przekazał wspierającym fanom bardzo dobrą wiadomość!


O charytatywnej akcji pisaliśmy na naszej stronie kilka dni temu. Krzysztof Golonka postanowił dać swoim obserwatorom możliwość wygrania 50 produktów z jego sklepu w postaci: piłek, książek, płyt CD i gadżetów. Aby mieć szansę na wygranie jakiejkolwiek rzeczy wystarczyło wpłacić dowolną kwotę na konto chorego Norberta.

Wczoraj na fanpage'u twórcy pojawiła się bardzo radosna informacja. Zbiórka pieniędzy została zakończona! W ciągu trzech dni fani YouTubera wpłacili aż 22 tysiące złotych, a brakującą resztę dołożyło Ministerstwo Zdrowia. Dzięki pomocy instytucji oraz wszystkich widzów Krzysztofa udało się zdobyć 400 tysięcy złotych.


Więcej o sytuacji Norberta dowiecie się oglądając materiał, który w czerwcu tego roku opublikował na swoim kanale Krzysztof Golonka:


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.