Krzychu Golonka rozdaje produkty ze swojego sklepu w szczytnym celu!

Krzychu Golonka rozdaje produkty ze swojego sklepu w szczytnym celu!

Krzychu Golonka już jakiś czas temu bardzo zaangażował się w pomoc swojemu kuzynowi Norbertowi, z którym nagrał film i prowadził zbiórkę na jego rzecz. Akcja wkracza w decydującą fazę, dlatego Krzychu postanowił rozdać rzeczy ze swojego sklepu.


12-letni Norbert walczy z neuroblastomą – najgroźniejszym dziecięcym nowotworem. Do końca zbiórki pozostało już tylko kilka dni, a wciąż potrzebnych jest aż 400 tysięcy złotych. Kwota wydaje się ogromna, ale trzeba pamiętać, że do tej pory udało się zebrać aż 1.2 miliona złotych, więc brakująca kwota jest w zasięgu ręki!

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

W tym celu Krzychu daje możliwość wygrania 50 produktów z jego sklepu w postaci: piłek, książek, płyt CD i gadżetów. Nie będzie to jednak licytacja, a losowanie spośród wszystkich osób, które wpłaciły jakąkolwiek kwotę na rzecz Norberta. Można więc wygrać piłkę za złotówkę - i nie ma w tym nic złego, gdyż każda wpłata się liczy, nawet ta najmniejsza. Koszty wysyłki pokrywa Krzychu.Historię Norberta możecie poznać w poniższym filmie przygotowanym przez Krzycha:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.