Kruszwil tłumaczy sprawę

Kruszwil tłumaczy sprawę "odwołanej" walki na FAME MMA

Piąta edycja gali FAME MMA odbędzie się już 26 października. Kilka dni przed tym wydarzeniem Marek Kruszel zszokował wszystkich swoim oświadczeniem o wycofaniu się z eventu. 


Kolejna odsłona FAME MMA budzi ogromne zainteresowanie i kontrowersje wśród internetowej społeczności. Na kilka dni przed rozpoczęciem eventu mieliśmy jednak do czynienia z dosyć szokującym oświadczeniem Kruszwila. Twórca opublikował na swoim kanale materiał noszący jednoznaczny tytuł - "Moja walka na FAME MMA 5 nie odbędzie się".

Marek na filmie tłumaczy, że myśl o odwołaniu walki z Mini Majkiem krążyła mu w głowie od co najmniej kilku dni. Jako powód podjętej decyzji podaje nieprzygotowanie się do spotkania w oktagonie oraz niechęć stanięcia w szranki z osobą niepełnosprawną.

Czy mieliśmy do czynienia ze szczerym i odpowiedzialnym wyznaniem twórcy?Wątpliwości dotyczące autentyczności powyższego nagrania wzbudziła wypowiedź "współpracownika" Marka. Jeśli twórca chciał zawrzeć poważne oświadczenie w sprawie walki, to mimo wszystko raczej by ją wyciął.

Jak się dziś okazało, powyższe nagranie miało na celu wyłącznie podniesienie zainteresowania wydarzeniem. Dziś na kanale YouTubera pojawił się materiał pokazujący kulisy żartu, w który uwierzyła spora część widzów, a także niektórzy zawodnicy federacji FAME MMA.


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.