Kruszwil tłumaczy koniec współpracy z Kamerzystą

Kruszwil tłumaczy koniec współpracy z Kamerzystą

W weekend zrobiło się ponownie głośno o postaci Kamerzysty. Wszystko za sprawą konfliktu Fagaty ze wspomnianym YouTuberem. Dziewczyna po kłótni z Łukaszem postanowiła wyjawić na swoim Instagramie niewygodne fakty jego dotyczące. Wczoraj głos w sprawie zabrał Kruszwil, który jakiś czas temu zakończył współpracę z Kamerzystą.


Cała sprawa nabrała rozgłosu w ostatni weekend, kiedy to Fagata na swoim Instagram Story opisała sytuację do jakiej doszło w domu Kamerzysty. Według relacji dziewczyny, YouTuber nie chciał jej wypuścić z domu, po tym jak ta powiedziała, że została przez niego oszukana oraz nie wyraża zgody na publikację filmów z jej udziałem. Fagata pokazała nagrania, screeny, przedstawiła swoje zdanie oraz odniosła się do zarzutów Kamerzysty i jego ekipy. Po pewnym czasie dołączyła także relacje innych dziewczyn, które przez Kamerzystę miały być traktowane w podobny sposób jak ona.Jeszcze tego samego dnia, Kamerzysta opublikował odpowiedź, przedstawiając m.in. nagrania z kłótni, po której Agata nagrała swoją wypowiedź.


Ze swoim stanowiskiem w aferze podzielił się wczoraj Kruszwil. "Znam Kamerzystę, wiem do czego jest zdolny i wiem jak to wyglądało", takimi słowami Marek postanowił odnieść się do oskarżeń Agaty i innych dziewczyn w stosunku do Kamerzysty. Twórca potwierdził większość z nich, przedstawił swoje dowody i sam oskarżył swojego byłego współpracownika.Słowa Kruszwila potwierdził także były przyjaciel Kamerzysty - Tomek Olejnik, który na swoim Instagramie napisał, że YouTuber w pewnym momencie bardzo się zmienił.

Spora część widzów po publikacji Kamerzysty z całą stanowczością go broniła, a po filmie Kruszwila i jego dowodach całkowicie zmieniła zdanie, przekreślając całą twórczość Łukasza w sieci. Jak zakończy się afera? Jeśli wszelkie oskarżenia Marka znajdą swoje potwierdzenie poprzez odpowiednie dowody, wiele wskazuje na to, że Kamerzysta przynajmniej na jakiś czas zawiesi swoją działalność, a być może nie uniknie nawet odpowiedzialności karnej.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.