Kruszwil niszczy srebrny przycisk YouTube!

Kruszwil niszczy srebrny przycisk YouTube!

Kanał Kruszwila, który już od wielu miesięcy osiąga niesamowite liczby, a dziś przebił próg 500 tysięcy subskrypcji. Z tej okazji, twórca postanowił przygotować nietypowy odcinek, w którym... niszczy srebrny przycisk YouTube!


Po destrukcji najnowszych iPhone'ów czy kultowych świeżaków, tego typu materiału mogliśmy się spodziewać. Srebrny przycisk YouTube z okazji 100 tysięcy subskrypcji, w końcu dotarł do najbardziej prestiżowego polskiego YouTubera, który postanowił od razu go zniszczyć. Oczywiście w swoim stylu. Wykorzystał do tego m.in.: nóż, petardy czy koszulkę Hugo Boss'a, którą na koniec spalił wraz z przyciskiem. Materiał obejrzycie poniżej:Kruszwil nie jest pierwszym polskim YouTuberem, który tego dokonał. W 2015 roku, równie ekstremalne testy na srebrnym przycisku zrobił nie kto inny jak TheUnboxAll. Zobaczcie sami ten materiał:Tego typu materiały biją rekordy popularności także za granicą. W sieci znajdziemy ich dziesiątki. Jeden z twórców, zaprezentował najciekawsze sposoby destrukcji przycisku od YouTube. Pochwalacie tego typu zachowanie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.