Krótka przerwa na kanale

Krótka przerwa na kanale "Ucho Prezesa" wywołała wiele emocji!

Dziś jak w każdy czwartek wielu ludzi wyczekuje nowego odcinka Ucha prezesa - programu satyrycznego stworzonego przez Roberta Górskiego emitowanego na YouTube i w serwisie Showmax. Nowego odcinka jednak nie będzie ze względu na przypadający dziś Dzień Zaduszny. Wielu osobom taka decyzja twórców nie przypadła do gustu.


W poniedziałek 30 października, twórcy serialu za pośrednictwem profilu na Facebooku poinformowali, że najnowszy odcinek nie pojawi się 2 listopada, a dopiero w kolejny czwartek. Głównym powodem jest przypadający na początek listopada Dzień Zaduszny, w którym twórcy zachęcaliby raczej do innej formy spędzenia tego czasu. Dodatkowo jak sami mówią: chcielibyśmy dać Wam odpocząć od siebie i tego strasznego świata, który kreujemy w serialu.W komentarzach pod postem wybuchła dyskusja na temat słuszności takiego rozwiązania. Dało się słyszeć zarówno komentarze popierające decyzję twórców jak i te podważające jej sens:
Na tym polega klasa - można wyśmiewać z fasonem starając się jak najmniej urazić a kiedy trzeba stanąć z boku bo nie wypada inaczej to się staje. Ogromny szacunek Panowie.

Bardzo słusznie! A tymczasem w marketowych radiowęzłach już rozgrzewa się "last christmas"...

Powinniście wrzucić film. To każdego indywidualna sprawa czy obejrzy filmik w Zaduszki czy nie...Uszczęśliwianie na siłę to domena prezesa a nie Wasza.

PODEJRZEWAM W TYM JAKAS INTRYGE, Z PRZYJEMNOSCIA OBEJRZALABYM KOLEJNY ODCINEK W NORMALNYM CZASIE EMISJI! JA NIE WIDZE PRZECIWWSKAZAN!!

Tak czy inaczej krótka przerwa w emisji będzie miała miejsce. Czy wyjdzie twórcom na dobre? O tym przekonamy się w przeciągu najbliższych dni.

A co wy sądzicie o całej sytuacji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach pod artykułem.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.