Koszulki, bluzy i gadżety youtuberów - strona (katalog) od CupSell już jest!

Koszulki, bluzy i gadżety youtuberów - strona (katalog) od CupSell już jest!

Już dziś oficjalnie została otworzona strona internetowa o nazwie TubeStore.pl! Pewnie zastanawiacie czym ona jest i do czego służy. W skrócie, jest to miejsce w którym można znaleźć sklepy z popularnej strony internetowej zajmującej się sprzedażą koszulek - CupSell.pl, połączone tematycznie z kategorią jaką jest YouTube. Pomysł ten wydaję się bardzo dobry. Strona ta zdecydowanie pomoże nam znaleźć sklep ulubionego youtubera. Trzeba przyznać, że znalezienie wybranego sklepu z samej strony CupSell.pl do łatwych zadań wcześniej nie należało. Teraz powinno stać się to o wiele łatwiejsze.


Warto zaznaczyć, że strona TubeStore.pl NIE jest osobnym sklepem zajmującym się sprzedażą koszulek. TubeStore to tylko katalog do łatwiejszego znalezienia sklepu danego youtubera. Dla przykładu i łatwiejszego zrozumienia może posłużyć strona strefamarek.allegro.pl należąca oczywiście do Allegro. Jest ona bowiem listą popularnych marek, które sprzedają swoje produkty na allegro. Tak samo jest w tym przypadku.


Jakby tego było mało, jak pisze sam Marcin Majzner (Prezes CupSell.pl)Ten sklep jest testowy, w planach mam już kolejne tego typu dla muzyki, motoryzacji, grafików czy sportu.

Takie usprawnienie naszym zdaniem, nie tylko ułatwi poruszanie się kupującym, lecz polepszy sprzedaż u osób prowadzących swoje sklepy na CupSell.pl.


PS. Czy wiecie, że nasze koszulki z CupSell.pl znajdziecie również na stronie TubeStore.pl? Kliknij tutaj aby się przekonać.avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu