Kosper zawiesza swój kanał na YouTube!

Kosper zawiesza swój kanał na YouTube!

Ponura jesień nie sprzyja kreatywnej działalności w Internecie. Niekorzystna aura często sprawia, że niektórym ludziom sprawy nie układają się tak, jakby tego oczekiwali. W dużej mierze z tego powodu twórca Kosper zapowiedział dłuższą przerwę na swoim kanale na YouTube. Co z tego wyniknie?


Na kanale Kospera pojawił się specjalny film, w którym twórca wyjaśnia powody przerwy, jaka czeka jego kanał. Najwięcej mówi on o tzw. jesiennej depresji i fakcie, że od jakiegoś czasu sporo rzeczy nie idzie po jego myśli, także w życiu prywatnym. Wspomina o niezadowalających wynikach jego pobocznego kanału z grami, z którym wiązał spore nadzieje i gdzie jeszcze jakiś czas temu w miarę regularnie pojawiały się nowe materiały. Jak sam powiedział:
Muszę poukładać sobie moje życie jak lego i za chwilę wrócić do was z podwójną mocą.Póki co nie wiadomo, ile dokładnie  wspomniana przerwa ma trwać - czas jest bliżej nieokreślony, ale mówi nawet o 3 tygodniach bez nowego filmu. Mimo tego Kosper nadal będzie dostępny na swoich pozostałych social mediach jak Instagram, Snapchat czy Musical.ly. Zapowiedział także, że po przerwie ujawnią się jego inne duże projekty, nad którymi pracuje już od dłuższego czasu. Jednym z projektów jest jego rola w znanym serialu. Oczywiście trzymamy kciuki za Kospera i życzymy mu powodzenia!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.