Kosmiczny mecz 2. Do sieci trafił pierwszy zwiastun!

Kosmiczny mecz 2. Do sieci trafił pierwszy zwiastun!

Dziś w internecie pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Kosmiczny mecz: Nowa era" - czyli sequelu hitu sprzed 25 lat. Pierwsza część filmu "Kosmiczny mecz" z udziałem Michaela Jordana stała się kultową produkcją. Jak będzie z najnowszą wersją filmu z udziałem LeBrona Jamesa?


Sequel produkcji został zapowiedziany wiele miesięcy temu. Przez ten czas otrzymywaliśmy nowe szczegóły jej dotyczące, jadnak wszyscy wciąż czekali na pierwszy zwiastun. Ten trafił dziś na oficjalne kanały Warner Bros. Zobaczcie sami!O czym będzie opowiadał film? Główny bohater, popularny zawodnik NBA - LeBron James i jego młodszy syn Dom zostali uwięzieni w przestrzeni cyfrowej przez sztuczną inteligencję. Koszykarz musi bezpiecznie wrócić z synem do domu, prowadząc całą paczkę znanych nam postaci Looney Tunes, w tym Bugsa i Lolę, do zwycięstwa w meczu z drużyną sztucznej inteligencji.

Premiera  "Space Jam: A New Legacy" będzie miała miejsce 16 lipca. Dodatkowo film będzie dostępny na HBO Max przez 31 dni od premiery kinowej.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.