Kontynuacja anime

Kontynuacja anime "Bleach" oficjalnie potwierdzona!

Anime oparte na mandze autorstwa Tite Kubo zakończyło emisje ponad 8 lat temu. Przez ten czas dalsze losy bohaterów śledzić można było w wydawanej na bieżąco mandze, a powrót serii animowanej wydawał się już niemożliwy, o czym niejednokrotnie zapewniał sam twórca. Prawdopodobieństwo kontynuacji anime było porównywane do premiery  nowej części Half Life'a, jednak w tym wypadku niemożliwe stało się możliwe! 


Kontynuacja Bleach'a została oficjalnie potwierdzona na rok 2021. Tą niespodziewaną informację otrzymaliśmy w ostatnim wydaniu japońskiego magazynu Weekly Shonen Jump. Wielki powrót miał pierwotnie zostać zapowiedziany podczas eventu AnimeJapan 2020, który miał odbyć się 23 marca, jednak został odwołany ze względu na epidemię. Od dłuższego czasu wiadome było, iż autor mangi- Tite Kubo, szykuję duży news związany z Bleach'em ponieważ już od ponad miesiąca zapowiedziany był livestream z okazji 20-lecia serii, zatytułowany Bleach 20th Project. Wspomniane wydarzenie ma odbyć się już jutro i już wiemy co będzie jego głównym tematem.Kontynuacja Bleach'a ma ekranizować ostatni wątek fabularny mangi, jakim jest Tysiącletnia Wojna. Pomimo wielu uwag a propos jakości i ciągłości fabularnej wątku względem starych rozdziałów, to właśnie tam odbywa się w mandze wiele ciekawych wydarzeń, o których ekranizacje fani dopraszali się już od kilku lat. Jak widać skutecznie.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.