Wygraj spotkanie z twórcami na MeetUp 2019 w Krakowie!

Wygraj spotkanie z twórcami na MeetUp 2019 w Krakowie!

MeetUp 2019 w Krakowie, czyli największe spotkanie YouTuberów z widzami, zbliża się wielkimi krokami. Nie macie jeszcze wejściówki na to wydarzenie, a chcielibyście ją zdobyć? Partner wydarzenia - Wawel, kolejny rok z rzędu daje wam taką szansę!


Marka Wawel we współpracy z czwórką znanych YouTuberów, postanowiła wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy jeszcze nie posiadają wejściówki organizując specjalny konkurs. Ten odbywa się u twórców takich jak: Friz, Wersow, WiP Bros oraz Waksy. Każdy z twórców wybierze 5 osób, które najlepiej wykonają zadanie konkursowe. Nagrodę stanowi bilet fasttrack na MeetUp 2019 Kraków oraz osobiste spotkanie z twórcą w strefie Wawel podczas tego wydarzenia. Zwycięzcy będą mieli pół godziny na zrobienie sobie zdjęć z ulubionymi twórcami, porozmawianie z nimi oraz wspólne skorzystanie z fotobudki. Zasady konkursu nie są skomplikowane i znajdziecie je na instagramach wspomnianych YouTuberów. Wykonane zadanie musi być przede wszystkim kreatywne i ciekawe. Nie zapomnijcie także o dodaniu odpowiedniego hashtagu!

Post konkursowy WiP Bros:
Post konkursowy Waksów:Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.