Weź udział w konkursie cosplayowym i wygraj mega nagrody!

Weź udział w konkursie cosplayowym i wygraj mega nagrody!

Już równo za tydzień, we Wrocławiu w trakcie MeetUp 2016, będziecie mogli zobaczyć najlepsze i niezwykle kreatywne cosplaye! Macie ochotę samemu stworzyć strój i zaprezentować się w konkursie w fotostudiu? Koniecznie zapoznajcie się z tym wpisem!


Jesteś kreatywną osobą, która tworzy cosplaye? Jeśli tak, to to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Na tegorocznym MeetUp'ie we Wrocławiu, zdjęcia Waszych prac wykona Pugoffka - utalentowana i znana na całym świecie fotografka cosplayowa. Do wygrania będą świetne nagroy! Za nim to jednak nastąpi, musicie zapoznać się z zasadami konkursu oraz w odpowiedni sposób się do niego zgłosić.
pugoffka Fotografie autorstwa Pugoffki robią niesamowite wrażenie!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie i oczywiście zdjęciami od Pugoffki mogą wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] Podając:


- Imię i nazwisko
- Swój Nick (ksywkę)
- Fanpage (jeśli uczestnik taki posiada)
- Informacje o stroju, w którym chcą wystąpić w konkursie
- Zdjęcie ukończonego stroju


Wstępne zapisy do 25.08!


Jesteście ciekawi nagród? Już lada moment je ogłosimy podając także regulamin konkursu! Wszystkie informacje będziemy na bieżąco aktualizować!


 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.